PL EN
DownMove down

ARCHIVES

Data Training: 28/03/2019
SZKOLENIE „OZE NA SKŁADOWISKACH ODPADÓW – BIOGAZ I FOTOWOLTAIKA”

SZKOLENIE „OZE NA SKŁADOWISKACH ODPADÓW – BIOGAZ I FOTOWOLTAIKA”

„OZE NA SKŁADOWISKACH ODPADÓW – BIOGAZ I FOTOWOLTAIKA”

W odpowiedzi na dynamiczne zmiany zachodzące w obrębie OZE, w marcu odbyły się kolejno dwa spotkania z cyklu "OZE na składowiskach odapdów - biogaz i fotowoltaika". Kolejne nowelizacje ustawy o OZE oraz wejście w życie ustawy o promowaniu energii elektrycznej z wysokosprawnej kogeneracji dają coraz ciekawsze możliwości uzyskania dodatkowych przychodów oraz ograniczenia kosztów przez zarządzających składowiskami odpadów. Rosnące ceny energii elektrycznej są dodatkowym czynnikiem stymulującym rozwój własnych źródeł energii. Był to więc dobry moment, aby zaktualizować swoją wiedzę z zakresu systemu wsparcia OZE oraz zapoznać się z nowymi modelami inwestycyjnymi powstającymi w oparciu o nowelizowane przepisy, w tym program Energia+, a także rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące istniejących oraz przygotowywanych projektów z zakresu GOZ. 

 

Warsztaty poprowadzili:

  • Michał Tarka

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz SGH w Warszawie. Przez wiele lat związany z największymi firmami prawniczymi w Polsce. Skutecznie reprezentował klientów krajowych i międzynarodowych w interdyscyplinarnych procesach inwestycyjnych oraz nadzorował i koordynował wieloosobowe zespoły projektowe z kraju i z zagranicy, gwarantując szybkość i pewność działania. Związany z branżą OZE, w której jest znany ze skuteczności w realizacjach inwestycji. W roku 2016 nominowany do nagrody Clean Energy Awards jako najlepszy doradca prawny branży OZE w Polsce.

  • Marcin Trupkiewicz

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W Kancelarii Prawnej BTK-Legal zajmuje się kompleksową obsługą prawną projektów OZE. Dwukrotny laureat I miejsca w ogólnopolskim konkursie prawniczym „Prawo z Energią”; laureat konkursów organizowanych przez Ministerstwo Skarbu Państwa oraz Polski Komitet Energii Elektrycznej; alumn Projektu Akademia Energii organizowanego przez Fundację im. L. Pagi na GPW w Warszawie. Członek Zespołu ekspertów podkomisji stałej ds. finansów samorządowych w zakresie nowelizacji prawa energetycznego. Współpracownik Biura Analiz Sejmowych.

 

Partnerzy:

             
 

 « Back
Do you want to know more? Contact us
TARKA TRUPKIEWICZ AND PARTNERS LAW FIRM

We provide comprehensive support in the following energy-related fields: law, finance and technologies.

strzałka see more