PL EN
w dółPrzejdź w dół

Oferta

Transformacja polskiej energetyki nabiera tempa. Służymy pomocą w tym zakresie zarówno małym jak i dużym wytwórcom, spółkom obrotu i innych uczestnikom rynku energii. Częste zmiany w ustawie o odnawialnych źródłach energii, wraz ze zmianami do prawa energetycznego czy budowlanego, a także zmiany w ustawie o biokomponentach i biopaliwach ciekłych, nadają nowy ton kierunkowi rozwoju OZE w elektroenergetyce, transporcie i ciepłownictwie. Dodatkowo, obowiązują też akty prawne takie jak ustawa o elektromobilności i paliwach alternatywnych, czy też wreszcie to co najważniejsze na poziomie unijnym, czyli dyrektywa RED II, która narzuca wysokie tempo kolejnych zmian na najbliższe lata.

W odpowiedzi na te rosnące wymagania regulacyjne i potrzeby inwestycyjne przeobrażającego się rynku energii elektrycznej i gazu, jesteśmy my.

Wyróżnić można 4 obszary specjalizacji i zakresu oferty naszej kancelarii: to fotowoltaika prosumencka i przemysłowa biogaz i biometan, czyste ciepłownictwo oraz energetyka wiatrowe na lądzie i morzu.

Doświadczeni prawnicy kancelarii pod nadzorem uznanych specjalistów w tej branży, Michała Tarki oraz Marcina Trupkiewicza wspierają swoich klientów począwszy od etapu przygotowania inwestycji, finansowania i wejścia do systemu wsparcia przez przygotowanie indywidualnego modelu optymalizacji przychodów, po zakup lub sprzedaż projektów oraz wybudowanych instalacji.

 

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się znami
Kancelaria Prawna Tarka Trupkiewicz i Wspólnicy

Udzielamy kompleksowego wsparcia z zakresu energetyki: prawo, finanse, technologie

strzałka zobacz więcej