PL EN
w dółPrzejdź w dół

Archiwum

Data szkolenia: 21/11/2019
AUKCJA OZE 2019

AUKCJA OZE 2019

WARSZTATY

AUKCJA OZE 2019

 

PRZYGOTOWANIA DO AUKCJI

NOWE ZASADY PRZEPROWADZENIA AUKCJI

OFERTA AUKCYJNA

SPECYFIKA POSZCZEGÓLNYCH KOSZYKÓW

CO PO AUKCJI?

FINANSOWANIE PROJEKTÓW

 

 

Znane są już terminy aukcji OZE na rok 2019. Przełom listopada i grudnia to gorący okres dla inwestorów z branży OZE, którzy chcą korzystnie zakontraktować swoje inwestycje na kolejne 15 lat ze wsparciem. Przedmiotem szkolenia będą szczegółowe zasady przygotowania i przeprowadzeni aukcji oraz najnowsze trendy rynkowe wynikające z nowelizacji ustawy o OZE, kluczowe z punktu widzenia realizacji inwestycji w najbliższym czasie. Zapraszamy na całodzienne spotkanie warsztatowe wyczerpujące ww. tematykę.

 

Szczegółowy program spotkania udostępniony będzie wszystkim zainteresowanym pod adresem: aleksandra.krzewinska@capitalstudio.pl

 

Warsztaty poprowadzili:

  • Michał Tarka

Wspólnik Zarządzający. Autor analiz dot. strategii rozwoju OZE w elektroenergetyce oraz transporcie dla Ministra Energii, doradca Minister Przedsiębiorczości i Technologii ds. OZE. Doradca w procesach legislacyjnych. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz SGH w Warszawie. Przez wiele lat związany z największymi firmami  prawniczymi w Polsce. Skutecznie reprezentował klientów krajowych i międzynarodowych w interdyscyplinarnych procedurach inwestycyjnych oraz nadzorował i koordynował wieloosobowe zespoły projektowe z kraju i z zagranicy. Związany z branżą OZE od roku 2009. W roku 2016 nominowany do nagrody Clean Energy Awards, jako najlepszy doradca prawny branży OZE w Polsce. Współautor komentarza do ustawy o OZE dla Wydawnictwa C.H. Beck (zapowiedź). Prelegent podczas konferencji w zakresie energetyki odnawialnej w kraju i za granicą.

 

  • Marcin Trupkiewicz

Wspólnik Zarządzający. Ekspert w Komisji Prawniczej Rządowego Centrum Legislacji w pracach nad nowelizacją ustawy o OZE w roku 2019.  Członek Zespołu ekspertów podkomisji stałej ds. finansów samorządowych w zakresie nowelizacji prawa energetycznego. Współpracownik  Biura Analiz Sejmowych. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz doktorant i pracownik naukowy na tejże uczelni. Współautor komentarza do ustawy o OZE dla Wydawnictwa C.H. Beck (zapowiedź). Prelegent podczas krajowych konferencji o tematyce dotyczącej energetyki odnawialnej oraz trener prawny w Capital Training Studio.

 

Partnerzy:

       ??

 « Wróć
Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się znami
Kancelaria Prawna Tarka Trupkiewicz i Wspólnicy

Udzielamy kompleksowego wsparcia

strzałka zobacz więcej