PL EN
w dółPrzejdź w dół

Archiwum

Data szkolenia: 13/01/2020
NASI EKSPERCI WZMACNIAJĄ ZESPÓŁ PRAWA ENERGETYCZNEGO SMM LEGAL


NASI EKSPERCI WZMACNIAJĄ ZESPÓŁ PRAWA ENERGETYCZNEGO SMM LEGAL

 

Zespół prawa energetycznego naszej kancelarii dołącza do SMM Legal. Odpowiadając na rosnące potrzeby transformacji polskiego sektora energetycznego, łączymy doświadczenie dwóch kancelarii o wysokiej specjalizacji w tym obszarze. Mecenasi Michał Tarka oraz Marcin Trupkiewicz zostali jednocześnie partnerami SMM Legal.

SMM Legal to jedna z największych polskich kancelarii prawnych ze specjalizacją w branży energetycznej. Obsługuje największych rynkowych graczy oraz największe rynkowe transakcje w tym sektorze m.in. fuzję PKN ORLEN S.A. z Grupą LOTOS S.A. czy ogłoszenie wezwania przez PKN ORLEN S.A. na akcje GK Energa S.A.

 

- Branża energetyczna stanowi jeden z podstawowych obszarów dotychczasowej specjalizacji SMM Legal – mówi Partner Zarządzający SMM Legal, adwokat Przemysław Maciak. – Znamy mechanizmy rządzące energetyką. Cały czas jednak staramy się podnosić poziom usług i szukać jak najlepszych rozwiązań dla naszych klientów, dlatego zdecydowaliśmy się wzmocnić o dodatkowych ekspertów – dodaje.    

- Szeroko rozumiana branża OZE jest przyszłością polskiej energetyki. W połączeniu z SMM Legal widzimy wspólną szansę na zbudowanie zespołu prawa energetycznego, który będzie jednym z liderów rynku - wyjaśnia mecenas Michał Tarka, nowy Parter SMM Legal.

 

Siłą zespołu TTW Legal jest wieloletnie doświadczenie i wysoka specjalizacja.

 

- Nasi prawnicy do SMM Legal wniosą znajomość najnowszych trendów i nowoczesnych modeli inwestycji w zakresie dynamicznie rozwijającej się branży OZE. Wzmocnią też kompetencje w zakresie klasycznej regulacji sektora energetycznego – kończy mec. Tarka.

 

Praktyka prawa energetycznego od połączenia jest kierowana wspólnie przez Michała Tarkę oraz dra Pawła Łąckiego. Kompetencje połączonych zespołów eksperckich pod jedną marką SMM Legal to unikalna i kompleksowa odpowiedź na potrzeby dzisiejszego rynku. Wsparcie dla szerokiego grona jego uczestników, na każdym etapie inwestycji, także w oparciu o przepisy prawa europejskiego i wynikające z nich trendy biznesowe.

 

https://smmlegal.pl/pl« Wróć
Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się znami
Kancelaria Prawna Tarka Trupkiewicz i Wspólnicy

Udzielamy kompleksowego wsparcia z zakresu energetyki: prawo, finanse, technologie

strzałka zobacz więcej