PL EN
w dółPrzejdź w dół

O nas

Siłą zespołu TTW Legal jest wysoka specjalizacja i wieloletnie doświadczenie, które procentują w postaci szybkości i trafności podejmowanych działań. Dzięki tym walorom decyzje biznesowe naszych klientów są efektywniejsze i bezpieczne. Projekty transformacji energetycznej jak i każda inwestycja energetyczna powinny być analizowane na bieżąco ze względu na dynamicznie zmieniające się uwarunkowania prawne. Wyprzedzająco zapewniamy pewność Państwa strategiom i samym inwestycjom.

Nasi klienci mogą liczyć na pełne wsparcie w zakresie wyboru modelu transformacji energetycznej, optymalizacji inwestycji, postępowań prawno-energetycznych, analizy oraz prowadzeniu negocjacji w zakresie umów branżowych, rekomendacji rynkowych dot. technologii i obrotu energią oraz gazem. Z kolei unikalne doświadczenia w branży biogazu i biometanu są naszą wizytówką. Ponadto, świadczymy doradztwo w kwestiach dotyczących ochrony środowiska, optymalnego projektowania instalacji, a także skutecznego pozyskiwania finansowania. Podstawą naszego działania jest też umiejętność zbudowania analizy prawnej w sposób przekrojowy, także w oparciu o przepisy prawa europejskiego, dzięki czemu pokazujemy trendy biznesowe z nich wynikające.

Należy także podkreślić, iż TTW Legal jest jednym z niewielu podmiotów przygotowanych do kompleksowej obsługi całego systemu wsparcia odnawialnych źródeł energii. Inwestorzy chcący uzyskać niezbędne wsparcie w zakresie produkowania energii na bazie OZE dzięki nam nie muszą osobiście uczestniczyć w licznych formalnych procedurach tego dość specyficznego rynku regulowanego.

Poza skutecznością wynikającą z doświadczeń w kompleksowej obsłudze prawnej licznych inwestycji OZE, prawnicy TTW Legal znani są m.in. z przygotowania i wdrożenia koncepcji innowacyjnych rozwiązań prawnych dla branży OZE w Polsce, w praktyce stosowanych w obowiązujących aktach prawnych rangi ustawowej.

Rekomendacje i wyróżnienia jakie posiadają wspólnicy kancelarii podkreślają uznanie zdobyte w branży prawniczej.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się znami
Kancelaria Prawna Tarka Trupkiewicz i Wspólnicy

Udzielamy kompleksowego wsparcia

strzałka zobacz więcej