PL EN
w dółPrzejdź w dół

O nas

Siłą zespołu TTW Legal jest wieloletnie doświadczenie, które procentuje w postaci szybkości i trafności podejmowanych działań. Wszelkie nowe projekty aktów prawnych są niezwłocznie i szczegółowo analizowane celem wyprzedzającego zapewnienia najwyższej jakości świadczonych przez nas usług.

Nasi klienci mogą liczyć na pełne wsparcie w zakresie wyboru modelu i optymalizacji inwestycji, postępowań koncesyjnych, analizy oraz prowadzeniu negocjacji w zakresie umów branżowych, rekomendacji rynkowych dot. technologii i obrotu energią. Ponadto, świadczymy doradztwo w kwestiach dotyczących ochrony środowiska, optymalnego projektowania instalacji, a także skutecznego pozyskiwaniu finansowania. Podstawą efektywności naszego działania jest też umiejętność zbudowania analizy prawnej także w oparciu o przepisy prawa europejskiego i trendy biznesowe z nich wynikające.

Należy także podkreślić, iż TTW Legal jest jednym z niewielu podmiotów przygotowanych do kompleksowej obsługi całego systemu wsparcia odnawialnych źródeł energii. Inwestorzy chcący uzyskać niezbędne wsparcie w zakresie produkowania energii na bazie OZE dzięki nam nie muszą osobiście uczestniczyć w licznych formalnych procedurach tego dość specyficznego rynku regulowanego.

Poza skutecznością wynikającą z doświadczeń w kompleksowej obsłudze prawnej licznych inwestycji OZE, prawnicy TTW Legal znani są m.in. z przygotowania i wdrożenia koncepcji innowacyjnych rozwiązań prawnych dla branży OZE w Polsce, w praktyce stosowanych w obowiązujących aktach prawnych rangi ustawowej.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się znami
Kancelaria Prawna Tarka Trupkiewicz i Wspólnicy

Udzielamy kompleksowego wsparcia z zakresu energetyki: prawo, finanse, technologie

strzałka zobacz więcej