PL EN
w dółPrzejdź w dół

Oferta

Długoterminowa niestabilność cen energii i gazu oraz obowiązek zmniejszania śladu węglowego u przedsiębiorców, a także koniecność obniżania kosztów zakupu energii są dzisiaj głównymi potrzebami na jakie odpowiada nasza oferta. Transformacja energetyczna nabrała tempa, ale ponieważ opiera się ona na często zmieniających się regulacjach prawnych i skomplikowanych politykach, potrzebna jest nasza pomoc. Jako biznesowi doradcy prawni pomagający skutecznie przejść transformację energetyczną uwzględniamy wyzwania jakie się z nią łączą, ale i dostrzegamy też szanse na dodatkowe korzyści dla naszych klientów. Oto co przede wszystkim oferujemy:

- Pomoc w zrozumieniu możliwości jakie daje dobrze przygotowana strategia transformacji energetycznej firmy.

- Przygotowanie analiz dot. kierunków transformacji energetycznej w konkretnym przypadku.

- Doradztwo w realizacji działań związanych z przejściem na niskoemisyjną lub zieloną energię.

- Pomoc w procesie deweloperskim wszystkich dostępnych źródeł OZE.

- Przygotowanie i zarządzanie ryzykiem regulacyjnym poprzez monitoring i wyprzedzające działania zaradcze.

- Zarządzanie formalną i regulacyjną stroną instalacji OZE w trakcie użytkowania.

- Pomoc w doborze kontrahentów i partnerów potrzebnych w procesie zarządzania źródłami OZE poprzez formalne „spięcie” wymaganych stron.

- Finansowanie transformacji.

- Zakup projektów.

Technicznie wyróżnić można z kolei 5 obszarów specjalizacji i zakresu oferty naszej firmy: biogaz i biometan, fotowoltaika, energetyka wiatrowa, kogeneracja gazowa i magazynowanie energii.

Prawnicy kancelarii pod nadzorem uznanych specjalistów w tej branży, Michała Tarki oraz dra Marcina Trupkiewicza wspierają swoich klientów począwszy od etapu przygotowania inwestycji, finansowania i wejścia do systemu wsparcia przez przygotowanie indywidualnego modelu optymalizacji przychodów, po zakup lub sprzedaż projektów oraz wybudowanych instalacji.

 

 

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się znami
Kancelaria Prawna Tarka Trupkiewicz i Wspólnicy

Udzielamy kompleksowego wsparcia

strzałka zobacz więcej