PL EN
w dółPrzejdź w dół

Oferta

Transformacja polskiej energetyki nabiera tempa. Służymy pomocą w tym procesie zarówno małym jak i dużym wytwórcom, spółkom obrotu i innym uczestnikom rynku energii. Służymy róznież inwestorom zainteresowanym korzyściami wynikającymi z rozmoju odnawialnych źródeł energii. Częste zmiany regulacyjne, w tym m.in. w ustawie o odnawialnych źródłach energii, wraz ze zmianami do prawa energetycznego czy budowlanego, a także np. zmiany w ustawie o biokomponentach i biopaliwach ciekłych, czy we wsparciu kogeneracyjnym, nadają nowy ton kierunkom inwestycji w elektroenergetyce, transporcie i ciepłownictwie. Dodatkowo, obowiązują też akty prawne takie jak ustawa o elektromobilności i paliwach alternatywnych, czy też wreszcie to co najważniejsze na poziomie unijnym, czyli dyrektywa RED II oraz cały pakiet "Czysta Energia dla wszystkich Europejczyków", narzucają wysokie tempo kolejnych zmian na najbliższe lata.

W odpowiedzi na te rosnące wymagania regulacyjne i potrzeby inwestycyjne przeobrażającego się rynku energii elektrycznej i gazu, służymy pomocą w sposób kompleksowy i zrównoważony kosztowo. Nasi klienci docenili nas za profesjonalizm i wysoką specjalizację, o czym świadczą wystawione nam listy referencyjne. 

Wyróżnić można 5 obszarów specjalizacji i zakresu oferty naszej firmy: to fotowoltaika zawodowa i prosumencka, biogaz i biometan, czyste ciepłownictwo, energetyka wiatrowa na lądzie i morzu, a także nowoczesne modele zapewniające tanią i czystą energię dla średniego/dużego biznesu i przemysłu.

Doświadczeni prawnicy kancelarii pod nadzorem uznanych specjalistów w tej branży, Michała Tarki oraz Marcina Trupkiewicza wspierają swoich klientów począwszy od etapu przygotowania inwestycji, finansowania i wejścia do systemu wsparcia przez przygotowanie indywidualnego modelu optymalizacji przychodów, po zakup lub sprzedaż projektów oraz wybudowanych instalacji. Czuwają także nad bezpieceństwem prawnym i stabilnością oferowanych rozwiązań.

 

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się znami
Kancelaria Prawna Tarka Trupkiewicz i Wspólnicy

Udzielamy kompleksowego wsparcia z zakresu energetyki: prawo, finanse, technologie

strzałka zobacz więcej