PL EN
w dółPrzejdź w dół

Prawnicy

Michał Tarka


Członek Zarządu. Prawnik specjalizujący się w prawie energetycznym oraz w zakresie odnawialnych źródeł energii. Autor analiz dot. strategii rozwoju OZE w elektroenergetyce oraz transporcie dla Ministra Energii, doradca Minister Przedsiębiorczości i Technologii oraz Minister Rozwoju ds. OZE. Doradca i ekspert w procesach legislacyjnych. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz SGH w Warszawie.

 

 

Przez wiele lat związany z największymi firmami  prawniczymi w Polsce.

Skutecznie reprezentował klientów krajowych i międzynarodowych w interdyscyplinarnych procedurach inwestycyjnych oraz nadzorował i koordynował wieloosobowe zespoły projektowe z kraju i z zagranicy.

Związany  z branżą OZE od roku 2009. W roku 2016 nominowany do nagrody Clean Energy Awards jako najlepszy doradca prawny branży OZE w Polsce. 

Współautor komentarza do ustawy o OZE 2020 dla Wydawnictwa C.H. Beck. Prelegent podczas konferencji w zakresie energetyki odnawialnej w kraju i za granicą.

Kontakt: michal.tarka@ttw-legal.pl

Marcin Trupkiewicz Marcin Trupkiewicz

Członek Zarządu. Prawnik specjalizujący się w prawie energetycznym oraz ustawie o odnawialnych źródłach energii. Ekspert w Komisji Prawniczej Rządowego Centrum Legislacji w pracach nad nowelizacją ustawy o OZE w roku 2019 oraz 2020.  Członek Zespołu ekspertów podkomisji stałej ds. finansów samorządowych w zakresie nowelizacji prawa energetycznego.

 

Współpracownik Biura Analiz Sejmowych.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz doktorant i pracownik naukowy na tejże uczelni.

Współautor komentarza do ustawy o OZE 2020 dla Wydawnictwa C.H. Beck. Prelegent podczas krajowych konferencji o tematyce dotyczącej energetyki odnawialnej oraz trener prawny w Capital Training Studio.

Kontakt: marcin.trupkiewicz@ttw-legal.pl

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się znami
Kancelaria Prawna Tarka Trupkiewicz i Wspólnicy

Udzielamy kompleksowego wsparcia z zakresu energetyki: prawo, finanse, technologie

strzałka zobacz więcej